Bacak Arası Kararması Nasıl Geçer?

Bacak Arası Kararması Nasıl Geçer

Bayanların vücut hijyenleri ile ilgili en sık şikayet ettikleri konuların başında, bacak arası bölgesinde veya vajina bölgesinde bulunan siyahımsı görüntü gelir. Bayanlar bacak arası kararması nasıl geçer sorusunun cevabı için, mutlaka uzman bir doktordan yardım almalıdırlar. Çünkü genital alan ve çevresindeki bölgeler oldukça  hassastır ve bilinçsizce uygulanacak yöntemler, kötü sonuçlara neden olabilmekte, hatta bikini bölgesinde yanmalara kadar varabilmektedir.

Bacak Arası Kararmasına Kesin Çözüm

Bacak arası kararmaları zaman içinde önlemi alınmadığı takdirde daha kötü görüntülere sebep olmaktadır ve bacak arası kararması nasıl geçer sorununa çözüm bulunamaması, bayanların özgüvenlerinin azalmasına yol açmaktadır. Ankara’da muayenehanesi bulunan Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Meral Sönmezer kesin sonuçlu ve kısa süren bir tedavi ile vajinada ve çevresinde oluşan bu siyahımsı görüntüyü yok etmektedir. 20 dakika süren kısa bir uygulama ile kararmış olan bikini bölgesi, lazer tedavisi ile vücudun kendi ten rengine döndürülmektedir.

Bacak Arası Kararması Tedavisi Nasıl Yapılıyor?

Bacak arasındaki karartının sebebini en çok bu bölgedeki tüyleri yok etmek için uygulanan ağda, jilet ve epilasyon gibi yöntemler oluşturur. Bölgenin tüylerinin alınması işleminden sonra kıl köklerinin siyahımsı görüntüsü, her epilasyon işleminden sonra biraz daha artar ve siyahlık her defasında daha büyük alanlara yayılır. Bacak arasındaki, vulva bölgesi üzerindeki ve vajina etrafındaki bu siyahlıkları yok etmek ve gerçek ten rengine döndürerek beyazlatmak için Op.Dr.Meral Sönmezer lazer tedavisi uygulamaktadır. Lazer uygulaması ile genital bölge üzerindeki kıl köklerinde bulunan koyulaşmış melanosit hücreleri içeren dermis tabakası temizlenerek yirmi dakikalık bir işlemle gözle görülür renk değişikliği sağlanmaktadır. Tedavinin hemen sonrasında kadınlar normal yaşantılarına devam edebilirler. Tüm kadınların bikini ve genital bölgeleri veya bacak arası kararması nasıl geçer sorusuna kısa süre içinde kalıcı cevaplar alınması mümkündür. Bu tedavi ile aynı seansta lazerle vajina daraltma, sıkılaştırılma veya gençleştirme gibi işlemler de rahatlıkla yapılabilmektedir.

Bacak Arası Kararması İçin Tedavi Ücretleri Ne Kadar?

Op. Dr. Meral Sönmezer Ankara’daki muayenehanesinde, vajina ve genital bölge beyazlatma işlemini yapmaktadır. Bu işlem lazerle çok kısa bir sürede yapılabilen bir işlemdir. Bacak arası kararmasının ve vajina bölgesindeki siyahlığın tedavisi için makul fiyatlar belirlenmiştir.