Genital Estetik Fiyatları Ankara

0
2
Genital Estetik Fiyatları

Vajina estetiği daha mutlu bir cinsel yaşam sağlaması, kadına özgüven kazandırması ve vücudunu sevmesi açısından önem arz eder. Op. Dr. Meral Sönmezer Ankara’da hizmet vermektedir. Uzmanlaştığı alanlar özellikle perinatoloji, gebelik takipleri, vajinusmus, vajina estetiği, kızlık zarı dikimi, kürtaj gibi konularda uzman kadın Doğum doktorudur. İnternet sitesini ziyaret ederek doğrudan hekime soru sormanız ve online randevu almanız mümkündür.

Genital Estetik Fiyatları Ankara da Neye Göre Değişmektedir?

Son zamanlarda bir burun estetiği kadar sıklıkla yapılan vajina estetiği tüm kadın dış üreme organları için geçerlidir. Vajina daraltma, labioplasti yani dış dudakları küçültme, büyük dudakları yani labia majörleri dolgunlaştırma ve kızlık zarı dikimi gibi durumlar vajinal estetik alanındadır. Normal Doğum sonrası elastikiyetini kaybeden ve genişleyen vajina estetik operasyonlar ile eski haline döner. Genital estetik fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızı kullanabilir veya sitemizden sorunuzu yönelterek cevap alabilirsiniz.

Vajinal ( Genital ) Estetik Neden Önemlidir?

Kadınların kendini sevmesi, özgüvenini arttırması cinsel yaşamları için çok önemli bir olgudur. Vücudunu beğenmeyen veya doğuştan estetik durmayan bir görüntüye sahip kadınların cinsel yaşamları oldukça sıkıntılıdır. Partnerlerine karşı rahat olamaz ve utanırlar, bu durumda cinsel yaşantıda sorunlara neden olur. Cinsel hayatta başlayan sorunlar normal hayata da sıçrarsa ilişkiler kangren olma aşamasına gelirler. Daha sağlıklı ve doyumlu cinsel yaşam için mutlaka yapılması gereken bir müdahaledir. Genital estetik fiyatları sanıldığının aksine çok fahiş fiyatlar değildir. Bilgi almak için randevu talep edin ve doktorumuz ile görüşün.

Genital Estetik Fiyatları Ankara ve Nasıl Yapılır?

Vajina estetiği yaptırmak istiyorsanız bir kaç işlemi bir arada yaptırmanız mümkündür. Genellikle lokal anestezi ile o bölge uyuşturulur ve işlem tahmini 1 saat kadar sürer. Vajina daraltma, labioplasti ve kızlık zarı dikimi hepsi bir arada yapılan estetik operasyonlardır. Tercihinize göre istediğiniz estetik operasyonları yaptırmanız kendinizi mutlu hissetmeniz açısından önemlidir. İşlem sonrası evinize dönebilirsiniz. 1 hafta kadar yara bakımı için verilen ilaçlar düzenli kullanılmalı ve doktorun önerdiği süre boyunca cinsel perhiz yapılmalıdır. Genital estetik fiyatları Ankara yapılan bölgeye göre değişkenlik gösterir. Doktor muayenesi sonucu size gerekli bilgi bizzat doktorumuz tarafından verilecektir.