Vajina Beyazlatma Ameliyatı Fiyatı

0
0
Vajina Beyazlatma Ameliyatı Fiyatı

Bu uygulama son zamanlarda ülkemizde trend olan bir uygulamadır. Daha güzel görünen, pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kadınlarda kısa sürede olumlu sonuç alınan bir operasyondur. Anüs çevresindeki koyulaşıp kararan cildin rengini de doğal olan pembe haline dönüştürme işlemi yapılabilir. Bu işlem sayesinde anüsün rengi ile çevresi arasındaki yoğun renk farkı görünümü ortadan kaldırılmış olur.

Ankara’ da hizmet veren kadın doğum uzmanı Op. Dr. Meral Sönmezer, ekonomik olarak sunduğu vajina beyazlatma ameliyatı fiyatı ile birçok hastasında ilk seansta bile % 100 e yakın kesin sonuçlar elde etmektedir. Birçok kadın vajina koyuluğundan psikolojik olarak rahatsızlık duymaktadır. Vajina rengini eski haline getirmek için üretilen kremlerin geçici olduğunu fark eden ve sonuç alamayan birçok kadın alanında uzman olan kadın doğum doktoru olan Op. Dr. Meral Sönmezer’ in muayenehanesine başvurmaktadır.

Bütçeleri zorlamayan uygulama fiyatı ile kalıcı bir tedavi hizmeti alan müşterilerden memnuniyet dolu geri dönüşler alınmaktadır.

Vajina Beyazlatma Ameliyatı Fiyatı Nasıl Değişmektedir?

Kullanılan kremler vajinanın rengini değiştirmede çok etkili olamadığı için başvurulan yöntem lazer ile bu uygulamayı olmaktadır. Bu yöntem genel olarak lazerle vajina bölgesinde beyazlatma uygulaması olarak da bilinir. Lazerle yapılan bu uygulama insanlar arasında oldukça popüler bir tekniktir. Çünkü kısa sürede kalıcı sonuçlar elde edilir.

Vajina Kararmasının Nedenleri

Genital bölgenin asıl rengi cilt rengiyle aynı olan pembemsi beyaz açık tonlardadır. Fakat zamanla kalıtsal genlerin, hamilelik sırasındaki hormonal değişikliklerin, çeşitli hormon ilaçlarının, yaşın ilerlemesinin veya bakteriyel enfeksiyonların etkisi ile kararıp koyulaşmaktadır. Ayrıca sıkı iç çamaşır kullanımı nedeniyle oluşan sürtünmeyle de vajinanın rengi kararabilmektedir.

Vajina Beyazlatma Ameliyatı Fiyatı ve Süreci

Vajinal bölgede görülen koyu renk, epidermisin altında bulunan melanin pigmentlerinin yoğunlaşmasından kaynaklanmaktadır. Bu uygulama ile koyu renge sebep olan bu melanin içeren hücreler epidermisden çıkartılır. Özel olarak kullanılan bu lazer tamamen soruna odaklanır ve kesin çözüm verir.

Tek bir seansta bile sonuç oldukça şaşırtıcı ve kalıcıdır. Bir işlem seansı süresi 20 ile 30 dakika arasındadır. Lazer ile bu uygulama fiyatı ekonomik olmakla birlikte çok daha güvenli, kesin, kısa süreli ve basit bir uygulamadır.