Vajinal Estetik Ankara

0
1
Vajinal Estetik Ankara

Estetik cerrahideki gelişmelerle paralel olarak vajinal estetik de çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Özellikle doğuştan veya sonradan bozulmaya uğramış ve şekil ve görünüm bozukluğu oluşmuş vajinanın cinsel ilişkide birçok sorunlara yol açtığı bilinmektedir. Bu maksatla estetik yaptırmak isteyenlerin internetteki vajinal estetik Ankara aramalarında, deneyimi ve güvenli hizmetleri ile Op. Dr. Meral Sönmezer’in sitesi en çok ziyaretçi alan sitelerin başında gelmektedir. Perinatal ultrasonografi, genital estetik cerrahi, laparoskopik ve histeroskopik cerrahi ve cinsel terapi sertifikaları bulunan Op. Dr. Meral Sönmezer, birçok önemli ve riskli konunun yanında vajinal estetik cerrahi konusunda da uzmanlaşmış ve bir çok başarılı operasyona imzasını atmıştır.

Vajinal Estetik Ankara İçin Muayenehanede Verilen Hizmetler

İnternet üzerinden vajinal estetik Ankara başlığı ile arama yapanlar, Sönmezer’in sitesine ulaştıklarında, doğum hazırlıkları ve doğum, kadın hastalıkları, kist ve miyom ameliyatları, smear testi, vajinismus, kürtaj, kızlık zarı dikimi, infertilite ve 4 boyutlu ultrason gibi modern ve kaliteli hizmet alabilecekleri bir merkeze de ulaşmış olmaktadırlar. Muayenehanede verilen hizmetlerde gizlilik konusu ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutularak, kişilerin verileri ve yapılan uygulamalar kesinlikle kimse ile paylaşılmamaktadır.

Vajina Beyazlatma

Arama motorlarında vajinal estetik Ankara araması yapanların en çok talep ettiği operasyonların başında vajina beyazlatma işlemi gelmektedir. Normal koşullarda cilt bölgesine yakın bir renge sahip olan genital bölgenin dış kısmının, zamanla renginde koyulaşmasından dolayı kötü bir görünüm ortaya çıkmakta ve bu birçok kişide bikini bölgesinin dışına bile yayılabilmektedir. Bu kararmalar genellikle doğum sonrası hormonal değişiklikler veya bazı ilaçların kullanımından kaynaklanmaktadır. Op. Dr. Meral Sönmezer’in muayenehanesinde uygulanan son teknoloji lazer cihazları ile bu bölgelerdeki kararan hücreler tahrip edilerek derinin yenilenmesi sağlanmaktadır. Çok kısa sürede gerçekleşen bu işlem için gerekli olan seans sayısı ise kararmış bölgenin durumuna bağlı olarak gerçekleşmektedir. Hiç bir zararı bulunmayan bu uygulamadan sonra uygulama yapılan bölgenin iyileşme süresi verilen kremlerle yapılan uygulama sonucunda daha da çabuk olmaktadır.

Vajinal Estetik İle Ankara da Vajina Daraltma

Vajinal estetiğin ikinci bölümü olan vajinal daraltma işlemi de Op. Dr. Meral Sönmezer’in tecrübesi ve modern ekipmanları ile yarım saat ile bir saat içerisinde lokal anestezi ile yapılabilmektedir. Özellikle doğumdan dolayı oluşan bu vajinal genişlemeler, cerrahi ve lazer yöntemi ile Sönmezer’in muayenehanesinde % 100 başarı ile ve ağrısız olarak gerçekleştirilmektedir. Bu operasyon vajina beyazlatma işlemi ile birlikte de yapılabilmektedir.