meralsonmezer.com sayfamıza soru sorarken ve yorum yazarken yazdığınız, isim, e-mail ve telefonlar hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Bunlar size hızlıca ulaşabilmek için istenmektedir. İstediğiniz zaman bize mail adresimizden ulaşarak yorum ve bilgilerinizin silinmesiniz isteyebilirsiniz.

meralsonmezer.com sayfalarındaki yazı ve özgün resimler Meral Sönmezer’e aittir. Stok fotoğraflar ise ilgili sitelerden legal olarak satın alınmıştır. Yazı ve resimler izinsiz olarak kullanılamaz. Yazılarımızı kaynak olarak göstermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

meralsonmezer.com sitesinden link verilen sitelerdeki içeriklerden sorumlu değiliz. Bu siteler herkesin bildiği ve sıklıkla kullandığı sosyal medya siteleridir. Facebook, İnstagram, Google plus, Youtube, Linkedin vs.

Sitemizde Google Analytics ile analizler yapıyoruz ve kullanıcı deneyimi geliştirmeye çalışıyoruz.

meralsonmezer.com sitesinde paylaştığınız linkler ve mail adresleri diğer kullanıcılar tarafından profilinizde gözükebilir. Belirli bir kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgiler, yalnızca bu kişinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya bu hususta açıkça muvafakat verilmesi, kişinin aşağıda belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir.

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızı denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz.

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresi ve tarayıcı bilgisi metnini de toplarız.

Web sitemize kayıt yaptıran kullanıcılar için (varsa) kullanıcı profilinde sağladıkları kişisel bilgileri de saklarız. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman görebilir, düzenleyebilir veya silebilir (kullanıcı adı değiştirme hariç). Web sitesi yöneticileri de bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir.

Meral Sönmezer

Kadın Doğum Uzmanı ( Doktor )

Biz Sizi Arayalım